Poslední aktualizace 2017. července 10. 15:03
Další soutěže

Doporučuji poštou! zavřít

Fotbalové hvězdy vám zpříjemní čekání na sezónu

10.7. 2016 - Začátek léta je krásné období, na tom se asi shodneme. Ta či ona část populace hlásící se k danému pohlaví se díky vyšším teplotám méně obléká a je nač se dívat. Máme tendenci vyhledávat zdánlivě volný čas a trávíme ho u zahradních grilů, bazénů či prostě jen tak venku na vycházce. V nejlepším případě čerpáme dovolenou či, u později rozených, užíváme prázdniny. Něco ale přeci jen z tohoto harmonického stavu vystupuje a vzbuzuje v nás rozruch. Není fotbal!

Červenec je fotbalově mrtvý měsíc. Ale pouze zdánlivě. Na Sport1 a Sport2 jsme se rozhodli bojovat proti nedostatečnému přísunu fotbalu a přinášíme vám zajímavý ,zbrusu nový turnaj STAR SIXES. 

Jedná se o svým způsobem neformální "světový šampionát", chcete-li mezinárodní konfrontaci bývalých velkých jmen světového fotbalu, těch největších legend, které po světových trávnících běhaly a nyní opět hrdě obléknou národní dres. Turnaj se hraje formátem šest na šest, ve skupinové fázi se hraje jednou dvacet minut, v play-offpak 2x 15min, koná se od 13. do 16. července v londýnské O2 aréně a celý ho pro vás odvysíláme živě na Sport1 a Sport2. 

Mezi hlavní hvězdy turnaje patří Steven GerrardMichael OwenRobert PirèsMichael BallackDecoCarles PuyolRoberto Carlos či Jay-Jay Okocha


Právo změny vyhrazeno, rozložení na Sport1 a Sport2 sledujte v sekci PROGRAM

 

 

                                                                                                                                                                                         redakce/onv/