sport 1
DENNÍ VYSÍLÁNÍ
  • 06:00 Fotbal, Inter - Chievo, Serie A, 20. kolo, repríza, HD

  • 08:00 Televizní nákupy

  • 09:00 Fotbal, Nice - Metz, Ligue 1, 20. kolo, repríza, HD

  • 11:00 Televizní nákupy

  • 12:00 Lední hokej, Slovan - Ugra, KHL, základní část, repríza, HD

  • 14:30 NFL, playoff, konferenční semifinále, repríza, HD

VEČERNÍ VYSÍLÁNÍ
  • 18:00 Vendée Globe, nejskvělejší okamžiky, HD

  • živě
    18:15 Lední hokej, Sparta Prague - Växjö Lakers, Hokejová liga mistrů, semifinále, 2. leg, Praha, premiéra, živě, HD

  • 21:00 Lední hokej, Fribourg-Gottéron - Frölunda Gothenburg, Hokejová liga mistrů, semifinále, 2. leg, dnešní, HD

  • 23:30 KHL - nejskvělejší okamžiky, HD

  • 23:45 Vendée Globe, nejskvělejší okamžiky, HD

NOČNÍ VYSÍLÁNÍ
  • 00:00 Fotbal, Serie A, 20. kolo, nejskvělejší okamžiky, repríza, HD

  • 01:00 Fotbal, Ligue 1, 20. kolo, nejskvělejší okamžiky, repríza, HD

  • 02:00 Fotbal, Nice - Metz, Ligue 1, 20. kolo, repríza, HD

  • 04:00 Fotbal, Inter - Chievo, Serie A, 20. kolo, repríza, HD

sport 2
 
  • 06:00 Fotbal, Nice - Metz, Ligue 1, 20. kolo, repríza, HD

  • 08:00 Fotbal, Serie A, 20. kolo, nejskvělejší okamžiky, repríza, HD

  • 09:00 Televizní nákupy

  • 10:00 Fotbal, Inter - Chievo, Serie A, 20. kolo, repríza, HD

  • 12:00 Televizní nákupy

  • 13:00 Futsal, Primera Division, sestřih, 15. kolo, repríza, HD

  • 13:30 Fotbal, Marseille - Monaco, Ligue 1, 20. kolo, repríza, HD

  • 15:30 Fotbal, Ligue 1, 20. kolo, nejskvělejší okamžiky, repríza, HD

  • 16:30 Fotbal, Serie A, 20. kolo, nejskvělejší okamžiky, repríza, HD

 
  • živě
    17:30 Lední hokej, Spartak - Slovan, KHL, základní část, premiéra, živě, HD

  • 20:00 KHL - nejskvělejší okamžiky, HD

  • 20:15 Vendée Globe, nejskvělejší okamžiky, HD

  • 20:30 Vendée Globe, nejskvělejší okamžiky, HD

  • živě
    20:45 Házená, Rusko - Francie, Mistrovství světa, skupina Stage, premiéra, živě, HD

  • 22:45 Házená, Německo - Saudi Arabia, Mistrovství světa, skupina Stage, dnešní, HD

 
  • 00:30 Lední hokej, Spartak - Slovan, KHL, základní část, repríza, HD

  • 03:00 Poker, WPT Alpha8, II. ročník, 16/1., repríza, HD

  • 04:00 Házená, Rusko - Francie, Mistrovství světa, skupina Stage, repríza, HD