sport 1
DENNÍ VYSÍLÁNÍ
  • 06:00 Televizní nákupy

  • 07:30 Lední hokej, Dinamo Minsk - Slovan, KHL, základní část, repríza, HD

  • 10:00 Televizní nákupy

  • 11:00 Fotbal, Juventus - Genoa, Serie A, 2. kolo, repríza, HD

  • 13:00 Lední hokej, Dinamo Minsk - Slovan, KHL, základní část, repríza, HD

  • živě
    15:30 Házená, Mistrovství Evropy mužů, Zápas o umístění, premiéra, živě, HD

VEČERNÍ VYSÍLÁNÍ
  • 17:30 NFL - hrací den, HD

  • živě
    18:00 Házená, Mistrovství Evropy mužů, semifinále, premiéra, živě, HD

  • 20:00 Fotbal Serie A Show, 21. kolo, nové, HD

  • živě
    20:30 Házená, Mistrovství Evropy mužů, semifinále, premiéra, živě, HD

  • 22:30 Serie A, statistický magazín

  • 22:45 Fotbal, Total Italian Football, nové, HD

  • 23:15 Fotbal, Lazio - Udinese, Serie A, přesunuté utkání z 12. kola, repríza, HD

NOČNÍ VYSÍLÁNÍ
  • 01:15 Fotbal, Sampdoria - Roma, Serie A, přesunuté utkání z 3. kola, repríza, HD

  • 03:15 Lední hokej, Jokerit - Dinamo Riga, KHL, základní část, repríza, HD

  • 05:45 Zlaté okamžiky, 1804.ep

sport 2
 
  • 06:00 Tenis, ATP 250, Auckland, finále, repríza, HD

  • 08:00 NFL, New England Patriots - Jacksonville Jaguars, AFC finále, repríza, HD

  • 11:30 NFL, Philadelphia Eagles - Minnesota Vikings, NFC finále, repríza, HD

  • 15:00 Fotbal, Sampdoria - Roma, Serie A, přesunuté utkání z 3. kola, repríza, HD

 
  • 17:00 Fotbal, Total Italian Football, nové, HD

  • živě
    17:30 Lední hokej, Jokerit - Dinamo Riga, KHL, základní část, premiéra, živě, HD

  • 20:00 Serie A, statistický magazín

  • 20:15 Fotbal, magazín Ligue1, 23. kolo, nové, HD

  • živě
    20:45 Fotbal, Dijon - Stade Rennais, Ligue 1, 23. kolo, premiéra, živě, HD

  • 22:45 Házená, Bucuresti - Győri Audi ETO, Liga mistrů EHF, ženy, Hlavní kolo, dnešní, HD

 
  • 00:45 Plachtění, Volvo Ocean Race, předzávodní dokument, HD

  • 01:45 KHL - nejskvělejší okamžiky, HD

  • 02:00 Házená, Mistrovství Evropy mužů, semifinále, repríza, HD

  • 04:00 Házená, Mistrovství Evropy mužů, semifinále, repríza, HD