Doporučuji poštou! zavřít

Barák do Neapole? Zatím je brzy

11. 12. 2017 – Ambiciózní tým Neapole letos nepostoupil ze základní skupiny Ligy mistrů a jedním z hlavních důvodů je podle expertů přetíženost opor, na které Maurizio Sarri spoléhá v Evropě i Serii A. V závislosti na tom se v podstatě neustále spekuluje o tom, kdo by mohl do Azzurri posílit. A zájem je i o českého záložníka Udinese, Antonína Baráka. Neapol je údajně schopná položit nabídku na stůl už v zimě nebo hned po skončení sezóny. Otázkou zůstává, jestli by to pro samotného hráče byla v tuto chvíli správná volba. Barák sice chytil velmi dobrou formu a pod novým koučem Massimem Oddem dále dostává pravidelné příležitosti, ale v konkurenci Marka Hamšíka, Allana, Jorginha nebo Zielinského by mohl jeho růst začít stagnovat. Sarri je navíc koučem, který od hráčů potřebuje bezprostřední kvalitu. Jinými slovy, pokud hráč naskočí na hřiště, musí podat 100% výkon a rychle se adaptovat na zápas. V boji o scudetto a Ligu mistrů to vlastně ani jinak nejde. Antonín Barák rozhodně má potenciál jednou v Neapoli působit, ale časem… třeba jako nástupce Marka Hamšíka.

další

Michal Micka 2017.12.11 17:44

Bouřlivák Gattuso v AC Milan. Provizorium, anebo nová cesta?

30. 11. 2017 - To, s čím se v Itálii počítalo už dlouhé týdny, definitivně přišlo v pondělí. Vincenzo Montella byl po dvou měsících bez domácí výhry a s jedenáctibodovou ztrátou na top čtyřku Serie A odvolán z funkce trenéra a do pozice byl okamžitě instalován legendární Gennaro Gattuso.

další

Michal Micka 2017.11.30 08:59

Juventus se boje o Romagnoliho nevzdává. A ví proč

22. 11. 2017 - "Nový Alessandro Nesta" je jen jednou z lichotivých přezdívek, které po právu náleží mladému obránci AC Milán, Alessiu Romagnolimu. Ten je v současné době v hledáčku několika evropských klubů včetně Juventusu, jemuž by se eventuální přestup vyplatil několikanásobně.

další

Michal Micka 2017.11.22 10:50

Montellovi v AC hrozí vyhazov. Kdo ho může nahradit?

7. 11. 2017 - Megalomanský projekt v AC Milán, který měl za cíl dostat „Rossoneri“ po čase znovu do Ligy mistrů, zaznamenal v posledních týdnech citelné trhliny a i přes vydatné letní posílení kádru mají výsledky k optimu daleko. První muž na ráně je trenér Vincenzo Montella.

další

Michal Micka 2017.11.07 11:33

Kdo zastaví Neapol?

25. 10. 2017 - To je otázka, která poslední týdny létá italskými médii. Partenopei pod Mauriziem Sarrim chytili v Serii A doslova dech beroucí formu a v osmi kolech nezaznamenali jedinou bodovou ztrátu. Remíza přišla až v 9. kole s Interem.

další

Michal Micka 2017.10.25 11:13