Poslední aktualizace 2014. března 31. 00:14
Blog

Doporučuji poštou! zavřít

Blog

Michal Micka

Michal Micka

Komentátor - hlavní zaměření, fotbal

Přečti si!
Blog

Aleš Svoboda

Ales_Svoboda

Komentátor - hlavní zaměření basketbal, NBA

Přečti si!
Blog

Ondřej Voršilka

Ondrej Vorsilka

Komentátor - hlavní zaměření lední hokej, KHL

Přečti si!
Blog

Tomáš Richtr

Tom Richtr

Komentátor - hlavní zameření, F1

Přečti si!

Juve se připravuje na budoucnost bez legend. Zatím chytře

Mattia Caldara je členem italské U21

16. 1. 2017 - Během lednového přestupového období zatím Juventus, kromě Tomáse Rincóna z Janova, nezrealizoval velké změny a pravděpodobně to nemá ani v plánu. Vedení klubu ovšem velmi  zodpovědně myslí na léta následující, což dokazuje podpis smlouvy s mladým obráncem Mattiou Caldarou. Ten momentálně září v dresu jednoho z největších překvapení sezóny, Atalanty, a přestože už patří Juventusu, ještě nějaký čas bude působit v Bergamu. Tam zůstane na hostování až do roku 2018 a teprve potom bude zařazen do kádru „Staré dámy“. Andrea Barzagli a Giorgio Chiellini léta zastavit nemohou a akvizice Caldary jasně dokazuje, že Juventus o tom dobře ví. Forma hostování v mateřském klubu navíc dává prostor k dalšímu přirozenému růstu bez zbytečného vysedávání na lavičce. Přestup je tak pozitivní pro obě strany.

další

Michal Micka 2017.01.16 10:14

PSG a Draxler? To by mohlo fungovat…

13. 1. 2017 - K dnešnímu dni je u PSG nejzajímavější zprávou v zimním přestupním období příchod německého reprezentanta Juliana Draxlera. Odchovanec Schalke neprožíval ve Wolfsburgu v posledních týdnech veselé časy a i proto si vyžádal odchod do celku PSG, který o něj projevoval zájem delší dobu.  Může mít toto spojenectví budoucnost?

další

Aleš Svoboda 2017.01.13 16:17

Největší smolař Serie A?

Mattia Perin

12. 1. 2017 – Někdo pravidelně neproměňuje penalty, jiný mine bránu ve vyložené příležitosti nebo dostane červenou kartu ve druhé minutě. Smůla? Nic ve srovnání s italským reprezentačním gólmanem, Mattiou Perinem. Janovský fotbalista s vizáží tarzana, ovšem nesporným talentem a vynikajícím reflexem, si v zápase s AS Řím přetrhl před zkřížený vaz v levém koleni a  sezóna pro něj skončila... znovu. Stejné zranění ho totiž potkalo podruhé během necelého jednoho roku. Na začátku dubna 2016 stejnou újmu utrpělo koleno pravé a Perin, který měl na Euru krýt záda Gigimu Buffonovi, do Francie nakonec necestoval. Těžká rána je to také pro Janov, jemuž brankář několikrát vypomohl k čistému kontu a bez něj by mohl být následující půlrok problematický. Jediným, ovšem drobným, pozitivem na celé situaci je to, že by alespoň teoretickou šanci zachytat si v Serii A mohl dostat český brankář Lukáž Zima. Ten čeká na svůj debut už od roku 2014, kdy byl zařazen do A-týmu.

další

Michal Micka 2017.01.12 11:35

Gago do AC Milan? Trefa pro obě strany

8. 1. 2017 - Jsou to zhruba tři roky, co se Fernando Gago naposledy ukázal v Evropě, aby se posléze vrátil do mateřské Boky Juniors. Pravděpodobně s plánem v klubu dohrát. Současná situace ovšem nahrává velkému comebacku. Gago nechce v Argentině podepsat smlouvu a enormní zájem má na své cestě zpět mezi elitu AC Milan.

další

Michal Micka 2017.01.08 14:06

Zklamání podzimní části francouzské ligy

Hatem Ben Arfa

6. 1. 2016 - Před týdnem jsme se s Vámi podělili o nejlépe hodnocenou jedenáctku podzimní části francouzské fotbalové ligy. Kdo naopak zůstal podle portálu http://www.lequipe.fr/ v první polovině sezóny za očekáváním?

další

Aleš Svoboda 2017.01.06 16:16