Poslední aktualizace 2014. března 31. 00:14
Blog

Doporučuji poštou! zavřít

Blog

Aleš Svoboda

Ales_Svoboda

Komentátor - hlavní zaměření basketbal, NBA

Přečti si!
Blog

Michal Micka

Michal Micka

Komentátor - hlavní zaměření, fotbal

Přečti si!
Blog

Ondřej Voršilka

Ondrej Vorsilka

Komentátor - hlavní zaměření lední hokej, KHL

Přečti si!
Blog

Tomáš Richtr

Tom Richtr

Komentátor - hlavní zameření, F1

Přečti si!

Jak si vedou Češi v Ligue 1?

Tomáš Koubek

15.12. 2017 - Český kontingent fotbalových hráčů ve Francii se v letošním roce rozrostl o dvě nová jména. Vedle již dlouhodobě zabydleného záložníka Jaroslava Plašila přišel letos v lednu do Montpellieru obránce Lukáš Pokorný. V létě se pak do Francie přestěhoval také brankář Tomáš Koubek. Jak se jim nyní daří?

další

Aleš Svoboda 2017.12.15 01:55

Barák do Neapole? Zatím je brzy

11. 12. 2017 – Ambiciózní tým Neapole letos nepostoupil ze základní skupiny Ligy mistrů a jedním z hlavních důvodů je podle expertů přetíženost opor, na které Maurizio Sarri spoléhá v Evropě i Serii A. V závislosti na tom se v podstatě neustále spekuluje o tom, kdo by mohl do Azzurri posílit. A zájem je i o českého záložníka Udinese, Antonína Baráka. Neapol je údajně schopná položit nabídku na stůl už v zimě nebo hned po skončení sezóny. Otázkou zůstává, jestli by to pro samotného hráče byla v tuto chvíli správná volba. Barák sice chytil velmi dobrou formu a pod novým koučem Massimem Oddem dále dostává pravidelné příležitosti, ale v konkurenci Marka Hamšíka, Allana, Jorginha nebo Zielinského by mohl jeho růst začít stagnovat. Sarri je navíc koučem, který od hráčů potřebuje bezprostřední kvalitu. Jinými slovy, pokud hráč naskočí na hřiště, musí podat 100% výkon a rychle se adaptovat na zápas. V boji o scudetto a Ligu mistrů to vlastně ani jinak nejde. Antonín Barák rozhodně má potenciál jednou v Neapoli působit, ale časem… třeba jako nástupce Marka Hamšíka.

další

Michal Micka 2017.12.11 17:44

Vzkaz Bayernu pro PSG: tým je vždycky nejvíc

Francouz Corentin Tolisso z Bayernu byl jednou z klíčových postav zápasu

8. 12. 2017 - Dlouho to tuto sezónu vypadalo, že je PSG po letním posílení neporazitelný, nepřemožitelný, že není možné ho ani přestřílet, ani přehrát. Individualitami napumpovaný celek Pařížanů nastavil nový rekord v počtu nastřílených branek v Lize mistrů a několik týmů v evropské soutěži i domácí lize přejel zcela dominantním způsobem. 4 týmy nakoupily od PSG 5 kusů, Bordeaux a Toulouse dostaly dokonce 6 branek a Celtic Glasgow jich vyfasoval hned 7.

další

Aleš Svoboda 2017.12.08 15:06

Jsou větším problémem Monaka letní odchody opor nebo setrvání těch, které neodešly?

Fabinho

1.12. 2017 - Že titulek nedává smysl? Musí být přece jasné, že Monako strádá poté, co v této sezóně už dres Monaka neoblékají borci jako Benjamin Mendy, Bernardo Silva, Tiemoué Bakayoko, Kylian Mbappé, a další. To je pravda. Ale ukazuje se, že Monako do jisté míry trpí i tím, že se některé hráče povedlo udržet. 

další

Aleš Svoboda 2017.12.01 13:13

Bouřlivák Gattuso v AC Milan. Provizorium, anebo nová cesta?

30. 11. 2017 - To, s čím se v Itálii počítalo už dlouhé týdny, definitivně přišlo v pondělí. Vincenzo Montella byl po dvou měsících bez domácí výhry a s jedenáctibodovou ztrátou na top čtyřku Serie A odvolán z funkce trenéra a do pozice byl okamžitě instalován legendární Gennaro Gattuso.

další

Michal Micka 2017.11.30 08:59