Poslední aktualizace 2014. března 31. 00:14
Blog

Doporučuji poštou! zavřít

Blog

Tomáš Richtr

Tom Richtr

Komentátor - hlavní zameření, F1

Přečti si!
Blog

Michal Micka

Michal Micka

Komentátor - hlavní zaměření, fotbal

Přečti si!
Blog

Aleš Svoboda

Ales_Svoboda

Komentátor - hlavní zaměření basketbal, NBA

Přečti si!
Blog

Ondřej Voršilka

Ondrej Vorsilka

Komentátor - hlavní zaměření lední hokej, KHL

Přečti si!

Nezájem automobilek ohrožuje novou generaci motorů

26. 4. 2017 - Je obecně známou skutečností, že současná generace pohonných jednotek F1 je smluvně zakotvena do roku 2020. Pak může současné hybridní šestiválce o objemu 1,6 litru nahradit něco jiného. Co by to ale mělo být? Tato otázka se musí řešit už teď. Ale řešení bude obrovsky těžké, ne-li nemožné.

další

Tomáš Richtr 2017.04.26 10:14

Bonucci jde na dračku!

24. 4. 2017 – Jak by také ne? Je to teprve pár dní, co Juventus oficiálně vyhlásil do světa, že Leonardo Bonucci bude k mání minimálně za 60 milionů eur, což je na obránce nebývale vysoká částka, a přišla další Bonucciho zápasová paráda. Ve včerejším utkání Serie A proti FC Janov italský reprezentant prošel sám přes půlku hřiště a povedenou ránou pod břevno zvýšil na 4:0, po té, co mu už jedna branka v zápase nebyla uznána. Jeho současná výkonnost v Juventusu, který zatím úspěšně míří za ziskem historického treblu, láká logicky top kluby z celého světa. V posledních týdnech především ty manchesterské v Premier League. Po včerejšku ale možná jeho cena ještě poroste. Bonucci suverénně využívá faktu, že v mládí působil v záloze, a prokazuje, že i stoper může ze hry bezproblémově skórovat. Pokud v následujících letech udrží svůj standard, ať už v Serii A nebo Premier League, můžeme ho s čistým svědomím zařadit mezi nejlepší obránce na světě.

další

Michal Micka 2017.04.24 10:10

Kolik sil si Monako schovalo do závěru sezóny?

21. 4. 2017 - Skvělá jízda knížecího klubu nadále pokračuje. Bíločervení stále drží první místo v tabulce francouzské ligy, hrají semifinále francouzského poháru a v poháru ligovém klopýtli až na poslední překážce, když ve finále nestačili na Paris Saint Germain. Kromě úspěchů na domácí scéně ve středu postoupili také do semifinále Ligy mistrů a poprvé od roku 2004 budou součástí čtyř nejlepších celků evropského kontinentu. Monako tak živí šanci až na 3 trofeje. Bude mít ale v cílové rovince dost benzínu?

další

Aleš Svoboda 2017.04.21 09:36

Odpustíme-li Vettelovi, proč bychom nemohli Hamiltonovi?

19. 4. 2017 - Byla to vzrušující velká cena. Parádní adrenalinové zážitky a detektivně vzrušující průběh závodu v Bahrajnu. A jak to bývá pro velké závody typické, neobešel se bez kontroverzních situací. Jsou ale - někdy až iracionální - emoce vůbec na místě?

další

Tomáš Richtr 2017.04.19 10:21

Může ještě Nice promluvit do boje o titul?

14.4. 2017 - Ve Francii se bude tento víkend hrát už 33. kolo, takže pak bude zbývat k dohrání posledních 5 ligových kol. Neustále se mluví o tom, kdo vzejde z bitvy Monaka a PSG jako ten, kdo se bude v květnu radovat z titulu. Ale možná bychom tým z Azurového pobřeží ještě neměli vyškrtnout. Les Aiglons jsou v tabulce nyní třetí jen o bod za PSG a o 4 body za vedoucím Monakem. Ano, mají zápas k dobru, ale zase co je doma, to se počítá, že… 

další

Aleš Svoboda 2017.04.14 20:09