Poslední aktualizace 2014. března 31. 00:14
Blog

Doporučuji poštou! zavřít

Blog

Moncz Attila

Moncz Attila

A mi Szapporónk és az én Canossa-járásom története

Přečti si!
Blog

Szaniszló Csaba

Szaniszló Csaba

Ilyen nincs. Ilyen nincs. Ilyen nincs.

Přečti si!
Blog

Matuz Krisztián

Matuz Krisztián

Mintha egy klasszikus házibuli fontos részéhez érkeznénk: jó ideje zajlik már a...

Přečti si!
Blog

Lázár Bence

Lázár Bence

Üres lelátók előtt nyert a Barca. De miért kellett ennek így történnie?

Přečti si!
Blog

Takács Rita

Takács Rita

És akkor egy régi szerelemről. Vörösben.

Přečti si!
Blog

Tőrös Balázs

Tőrös Balázs

Dirk Nowitzki a legnagyobb király!

Přečti si!
Blog

Farkas Norbert

Farkas Norbert

Kommentátor

Přečti si!
Blog

Erdélyi Kálmán

Erdélyi Kálmán

Ökölvívó szakértőnk eddig a szerkesztői asztal mögé bújt. Most azon ír.

Přečti si!
Blog

Petur András

Petur András

Foci vagy Monthy Python - még mindig licensz-ügyek

Přečti si!

Poslední šance pro Neapol, rozhodne se v neděli

19. 4. 2018 - Dlouhý čas to vypadalo, že bude "konečně" narušena nadvláda Juventusu. Ale v jarní části sezóny "Stará dáma" znovu zabrala a momentálně má v čele Serie A čtyřbodový náskok. Pokud chce mužstvo Maurizia Sarriho po několika klopýtnutích dosáhnout na scudetto, musí v neděli na stadionu Juve bezpodmínečně zvítězit.

další

Michal Micka 2018.04.19 09:56

Neapol se připravuje na variantu bez Sarriho

30. 3. 2018 - Maurizio Sarri během posledních tří let ukazuje, že patří ke světové trenérské špičce. A jeho Neapol, která má v Serii A stále ještě slibně rozjetý boj o titul s Juventusem, se raději už nyní připravuje na možnost, že by po italském stratégovi v létě sáhl některý z top evropských klubů.

další

Michal Micka 2018.03.30 14:46

KHL připravuje finálové jeviště. I s českými herci

29.3. 2018 - Brána do finále obou konferencí KHL je definitivně uzavřena, zámek zamčený a kolbiště posledních konfrontací semifinálových bitev vyklizena. Byl to boj a až v nejzazší možné fázi známe posledního postupujícího. Tím je, pro mnohé překvapivě, Traktor Čeljabinsk s excelentním Pavlem Francouzem v brankovišti.

další

Ondřej Voršilka 2018.03.29 15:34

V AS Řím se rodí světová jednička mezi brankáři

26. 3. 2018 - Nejvyšší počet čistých kont, nejvíce úspěšných zákroků a statisticky nejlepší distribuce míče v Serii A. Brazilský brankář a spoluhráč českého reprezentanta Patrika Schicka v AS Řím, Alisson Becker, je jedním z hlavních tahounů klubu na cestě do Ligy mistrů. A brzy nemusí mít na světě konkurenci.

další

Michal Micka 2018.03.26 09:45

PSG láká Allegriho

18. 3. 2018 – S Unaiem Emerym, který dovedl pařížský klub jen do osmifinále Ligy mistrů, už se podle posledních informací jednoznačně nepočítá a v médiích se začíná vydatně spekulovat o jeho možných nástupcích. Jedním z nich se podle posledních informací může stát i současný kouč Juventusu Massimiliano Allegri. A dokonce by měl být na seznamu jedničkou. Italský trénér dokázal v Turíně bezproblémově navázat na práci Antonia Conteho a v domácí soutěži se svým týmem vyhrál tři „doubly“ v řadě. Stále mu ale chybí triumf v Lize mistrů, ke kterému měl dvakrát velmi blízko. Otázkou je, jestli bude lepší zkoušet své štěstí i nadále pokoušet se Starou Dámou, nebo s PSG. Pokud by z Itálie po sezóně odešel, mohl by cítit, že v Juventusu svou práci „nedokončil“. Francie by pro něj na druhou stranu mohla být novou výzvou, s astronomickým platem, ovšem se srovnatelně silným, ne-li větším, tlakem na okamžitý úspěch. Volba bude těžká.

další

Michal Micka 2018.03.18 12:43